ОБРАНО ГОЛОВУ РАДИ ТВ ВГО АППУ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ОБЛАСТІ
14 березня 2019 року у Тернополі відбулися позачергові Загальні збори (Конференція) Територіального відділення Асоціації платників податків України в Тернопільській області.
В ході Конференції було обрано нового регіонального Голову Ради ТВ ВГО АППУ Івана Станиславовича Іскерського. Президент ВГО АППУ, Надвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе, Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, Голова Громадської Ради при ДФС у Тернопільській області Михайло Лучко, Голова Громадської Ради при Тернопільській ОДА Валерій Федорейко та інші привітали новообраного Івана Іскерського зі вступом на нову посаду.
У своєму виступі Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе зазначив:
«Нині гарячий передвиборчий період, коли кожен кандидат у президенти прагне проявити себе якнайкраще. Ми, представники українського бізнесу, даємо їм таку можливість. Раз і назавжди прийняти зрозумілі правила гри для бізнесу, дати потужний поштовх для його розвитку, який, своєю чергою, швидко налаштує на правильні рейки всю економіку держави.
В середині лютого Національна бізнес-коаліція, яка об’єднує 73 бізнес-асоціації, презентувала кандидатам на посаду президента ТОП-10 пріоритетів для економічного зростання, спрямованих на покращення бізнес-клімату в країні, детінізацію та зростання економіки, створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу, а саме:
1. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал для всіх компаній.
2. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці.
3. Створення єдиного органу з розслідування економічних злочинів, ліквідація податкової міліції та інших економічних підрозділів правоохоронних органів.
4. Запровадження безпаперових технологій: заборона державним органам вимагати інформацію, яка міститься у державних базах даних.
5. Демонополізація ринків тепло- та енергопостачання, забезпечення рівності доступу учасників суміжних ринків до товарів та послуг природних монополій, зокрема електромереж та приватної тяги.
6. Інституційна реформа перевіряючих та контролюючих органів: запровадження персональної відповідальності, ризик-орієнтованого підходу до перевірок, проведення відкритих конкурсів на керівні посади.
7. Ухвалення нового Податкового кодексу Розвитку та Митного кодексу, які будуть містити норми з деофшоризації економіки, радикальне зменшення розміру шкідливих прямих податків, модифікації податку на землю та інше, а також зниження видатків бюджету, які перерозподіляються через публічні фінанси, до цільового показника 35% від ВВП.
8. Запровадження сучасного трудового права, заснованого на свободі трудового договору, зменшення штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.
9. Збереження поточної спрощеної системи оподаткування. Сприяння легальному мікро- і малому підприємництву, яке формує середній клас в Україні. Створення стимулюючої податкової системи для фізичних осіб-підприємців.
10. Детінізація економіки, зокрема ринку оренди землі та сільгосппродукції. Запровадження єдиного податкового документа для покращення контролю ланцюжка постачання ризикових категорій товарів на території України, стимулювання покупця отримувати фіскальний чек (кешбек, лотерея).

Грігол Катамадзе зауважив: «із 10 пріоритетів 7 – це складові частини Податкового та Митного кодексів. Сьогодні ми говоримо і про корупцію, і про тиск на бізнес, і про реформування ДФС, все це відноситься до одного документу, до чинного Податкового Кодексу України, який є джерелом корупції, контрабанди, податкового навантаження на фонд оплати праці та інше. Я впевнений, що об’єднання або роз’єднання ДФС нічого не змінить. Прийдуть нові фахівці і знову будуть керуватися документом, який є абсолютним злом як податківцям, так і митникам.
Майже 4 роки як я був обраний на посаду Президента Асоціації платників податків України. Вже через рік Асоціацією був підготовлений проект Податкового Кодексу України, покликаного забезпечити гідні умови для становлення та пріоритетного розвитку національного підприємництва. Проект пройшов широке обговорення з представниками влади, бізнесу, громадських організацій та науковцями майже по всій Україні.
Весь процес обговорення законодавчих змін переконав нас у правильності рішення щодо необхідності прийняття нового єдиного системного документа Податкового Кодексу Розвитку. Ми переконані в тому, що лібералізація податкового законодавства, де буде податок на виведений капітал і одноразове нульове декларування, дасть можливість вивести економіку України з «тіні»».
До речі, я вважаю, що кожен пункт ТОП-10 – це не просто красиві декларації, а механізми, перевірені практикою та досвідом інших країн. Це працює! І ці пріоритети – як 10 заповідей для бізнесу, які допоможуть здійснити стрімкий прорив в українській економіці.
Я вірю, що одним з головних пріоритетів нового складу Верховної Ради, який прийде восени після виборів, стане ухвалення саме Податкового і Митного кодексів. Сподіваюся, політики нас почують.
Наприкінці свого виступу Грігол Катамадзе побажав новобраному Голові Ради ТВ ВГО АППУ Івану Іскерському:
«Ми бажаємо наснаги й успіхів Вам у справах захисту інтересів бізнесу, у першу чергу членів Асоціації, і сподіваємося, що під Вашим керівництвом зросте заохочення нових членів доєднатися до Асоціації платників податків України – найбільшого бізнес-об’єднання в Україні по захисту законних прав та інтересів платників податків, яке об’єднує в собі понад 6500 платників податків, представлених в усіх без винятку регіонах України та у місті Києві – членів Асоціації, на яких працює біля 3,2 мільйона громадян України».
РЕЗЮМЕ
Іскерський Іван Станіславович народився 01 лютого 1968 року в селі Галущинці Підволочиського району Тернопільської області .
Громадянин України.
В 1983 році поступив на навчання в Дніпродзержинський технолого-економічний технікум . Який закінчив в 1987 році з відзнакою .За час навчання в технікумі вибирався головою студентської Ради і головою студмістечка. Нагороджений відзнакою ЦК ВЛКСМУ «За відмінне навчання».
В 1987 році призваний до лав Радянської Армії . Був звільнений в запас 1989 році в званні молодший сержант .
З 1989 року по 1991 рік працював на посаді техніка в Тернопільському конструкторському бюро дослідних робіт «Промінь».
З 1991 року по 1992 рік працював в МП «Дельта» техніком 2 категорії .
В 1992 році прийнятий на роботу в Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню на посаду інженера ГБО. Де пропрацював до 1997 року .
З 1997 року по 2001 рік пропрацював провідним менеджером спільного німецько-українського підприємства КТ ТД «Ареал-Прім».
З лютого 2001 року по грудень 2001 року працював регіональним представником Господарського Об’єднання «Західна зернова спілка».
З грудня 2001 року по липень 2005 року працював директором СМП «Терра».
З липня 2005 року по 2009 рік працював директором Тернопільського регіонального відділення Аграрного фонду.
З 2009 року по 2014 рік директор ТОВ ВО «Зернопереробка».
З 2014 року працюю директором Науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології» по сьогоднішній день .
В 2004 році закінчив Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка , здобув кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладач технічних дисциплін .
В 2007 році закінчив Тернопільський національний університет по спеціальності фінанси .
В 2013 році у Національному університеті біоресурсів і природокористування захистив кандидатську дисертацію і здобув науковий ступінь кандидат технічних наук (доктор філософії ) .
З 2014 року почесний академік Академії соціального управління .
З жовтня 2017 року навчається у докторантурі Національного університету біоресурсів і природокористування
Одружений. Дружина Іскерська Наталія Василівна .
Діти: Фурик Катерина Іванівна 1988 року народження ;
Іскерська Вікторія Іванівна 1992 року народженя ;
Іскерський Олександр Іванович 2009 року народження .
Нагороджений:
Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», медаллю Української православної церкви КП.
Грамотами від:
Голови Тернопільської ОДА;
Голови Гусятинської РДА;
Голови Гусятинської районої Ради;
міського голови м.Тернопіль;
міського голови м.Хоростків;
Асоціації платників податків України.
Отримав Подяки від:
Логістичного центру допомоги бійцям АТО;
Генерального директора Аграрного фонду України;
Генерального директора ДПКЗ України;
Архієпископа Тернопільського і Кременецького Української православної церкви КП;
Архієпископа метрополії Львівської Римо-католицької церкви;
голови міста Хоростків;
голови селищної Ради смт.Підволочиськ;
Товариства поляків у Тернопільській області;
шкіл м.Хоростків;
церкви Бориса і Гліба м.Тернопіль.
28 лютого цього року за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Іскерського Івана Станіславовича, директора підприємства науково-виробниче об’єднання «Енергоощадні технології» нагороджено медаллю «За працю і звитягу».

Поділитись новиною:
Останні новини
Схожі новини
Отримуйте кваліфіковану допомогу та захист, навчайтесь, поліпшуйте умови ведення вашого бізнесу та розвивайте свої бізнес-зв'язки разом із АППУ